KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12319099
nr 1231 9099
Sven Sahlberg
(f. 1909), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -44, stilleben. Olja på pannå, 32x40
Sven Sahlberg, född 1909 i Sundbyberg, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 januari 2019
kl 18:39:40
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)